Finansowanie małych firm

Kredyt dla Spółki

Uzyskaj finansowanie

Spółki są najbardziej rozpowszechnioną formą działalności gospodarczej. Nie parząc na rodzaj spółki, każdy przedsiębiorca chce skalować własny biznes i robić to w sposób najbardziej wygodny dla swojej spółki.

Czasami spółki mają problem z uzyskaniem kredyty bankowego. Tak zdarza się dlatego, że nawet będąc stałym klientem banków, właścicielowi spółki nie zawsze jest łatwo spełnić wszystkie wymagania kredytowe. Mimo to pomoc finansowa jest ważnym elementem dla rozwoju spółki, dlatego przedsiębiorcy często szukają innych możliwości otrzymania wsparcia finansowego.

Oczywiście, warunki kredytowe dla spółki zależą od różnych czynników, a jednak znaleźć finansowanie, które będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla biznesu jest możliwe!

CapitalKo oferuję indywidualne podejście do każdej spółki i zapewnia współpracę na najlepszych i najkorzystniejszych warunkach!

Kredyt dla Spółki - pytania i odpowiedzi

W drodze do uzyskania finansowania spółki z o. o. mają mnóstwo pułapek i ukrytych trudności. Na przykład jedna część firm nie może uzyskać kredyt przez swoją zdolność kredytową, a druga nie posiada wystarczającego dochodu, który by zaspokajał oczekiwania banków wobec swoich kredytobiorców.

CapitalKo docenia czas innych ludzi, a dlatego poniżej jest podana lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, którymi zazwyczaj interesują się właścicieli spółek.

Jakie są wymagania dotyczące uzyskania kredytu dla mojej spółki?

CapitalKo udziela inwestycji i pożyczek, mając minimalne oczekiwanie wobec firm. Uzyskać finansowanie na rozwój spółki przez serwis CapitalKo jest możliwe, jeżeli spółka ubiegająca się o kredyt spełnia następujące warunki:

To są główne wymagania serwisu CapitalKo, na podstawie których podejmujemy decyzję o udzieleniu finansowania dla spółek. Pośpiech nie musi przeszkadzać w podejmowaniu najważniejszych decyzji kredytowych, dlatego zespół CapitalKo zawsze może skonsultować spółkę i pomóc wybrać ten rodzaj finansowania, który jest najbardziej wygodny dla firmy.

  • działa na rynku więcej roku
  • ma dochód miesięczny ponad 10 000 euro
  • jest zarejestrowana w Polsce

Jakie dokumenty są potrzebne do ubiegania się o kredyt dla spółki?

Dlatego aby uzyskać kredyt wystarczy mieć minimalną ilość dokumentów, które zwykle już posiadają właściciele spółek. Wymagania mogą się różnić w zależności od okresu kredytowania, ale niezbędnymi dokumentami są:

  • wyciąg z rachunku bankowego
  • zeznanie podatkowe

CapitalKo udziela pomocy finansowej na indywidualnych warunkach, dlatego czasami lista niezbędnych dokumentów może się zmieniać.

Jak długo trwa proces ubiegania się o kredyt dla spółki?

Proces ubieganie się o kredyt dla spółki nie potrwa długo. CapitalKo oferuje szybkie rozwiązanie kredytowe. Proces aplikacji odbywa się online i potrwa około 10 minut, a umowę kredytową klient może dostać w ciągu kilku godzin. Zazwyczaj pieniądze pojawiają się na koncie w ciągu dnia od zawarcia umowy, ale czasami mogą dotrzeć trochę później przez techniczne momenty serwisów transakcyjnych.

Udzielamy kredytów online, ponieważ doceniamy czas naszych partnerów i staramy się robić wszystko, by chronić komfort klientów.

Jakie są korzyści z uzyskania kredytu dla mojej spółki?

Biorąc kredyt na rozwój firm, mnóstwo spółek udowadniają, że mają wysoką zdolność kredytową. Banki i inne instytucje finansowe bardzo doceniają ten wskaźnik.

Oprócz tego, kredyt dostarczy niezbędne środki finansowe do spółek, które potrzebują nowego sprzętu albo chcą zrobić modernizację technologii.

Kredyt może pomóc w zwiększeniu płynności finansowej spółek poprzez dostęp do dodatkowych środków pieniężnych w przypadku potrzeby, co umożliwia pokrywanie bieżących wydatków, płacenie dostawcom czy regulowanie innych zobowiązań.

Także może umożliwić wykorzystanie okazji biznesowych, które mogą przynieść duże zyski lub przyspieszyć rozwój firmy, takie jak przejęcie konkurencyjnej firmy lub wprowadzenie nowego produktu na rynek.

Jakie czynniki wpływają na decyzję lub o udzieleniu kredytu dla mojej firmy?

Decyzja o udzieleniu kredytu dla firmy zależy od różnych czynników, na przykład:

  • historia kredytowa: Pozytywna historia kredytowa zwiększa szanse na otrzymanie kredytu, podczas gdy negatywne informacje, takie jak opóźnienia w spłacie lub niespłacone kredyty, mogą utrudnić uzyskanie pożyczki.
  • dochody i zdolność kredytowa: Po to, by udzielić kredyt inwestycyjny analizujemy dochody firmy oraz jej zdolność do spłaty kredytu. Oceniamy przychody, marże zysku, stabilność finansową i zdolność generowania wystarczających środków, aby obsłużyć nowe zadłużenie.
  • branża i perspektywy rynkowe: Branża, w której działa firma, może mieć wpływ na decyzję o udzieleniu kredytu. Bierzemy pod uwagę perspektywy rynkowe, trendy branżowe, wszystkie koszty i ryzyko związane z danym sektorem.

Także może umożliwić wykorzystanie okazji biznesowych, które mogą przynieść duże zyski lub przyspieszyć rozwój firmy, takie jak przejęcie konkurencyjnej firmy lub wprowadzenie nowego produktu na rynek.

Złóż wniosek online

Uzyskaj finansowanie
Zostaw swoje dane kontaktowe i uzyskaj bezpłatną konsultację od naszego menedżera-eksperta ds. pożyczek. Skontaktujemy się z Tobą już wkrótce!