Finansowanie uzależnione od dochodu

Inwestowanie w firmę przy zachowaniu 100% własności

Uzyskaj finansowanie

Informacje o finansowaniu opartym na dochodach

Finansowanie oparte na przychodach jest świetną opcją dla firm, które potrzebują funduszy na skalowanie swojej działalności, których przychody mogą się zmieniać z dnia na dzień, z tygodnia na miesiąc i z sezonu na sezon. Finansowanie oparte na przychodach z Capitalko oferuje zryczałtowaną kwotę gotówki, którą można wykorzystać na swoją działalność według własnego uznania. Środki znajdą się na Twoim koncie bankowym, gdy tylko pożyczka zostanie zatwierdzona i będziesz mógł je spłacić zgodnie z kwotą pieniędzy wpływających na Twoje konto od klientów.

Opłaty i proporcje spłat z wpływów mogą się różnić dla firm w zależności od takich czynników, jak roczny dochód, rodzaj działalności, okres działalności firmy i inne. W Capitalko stawki finansowania są konkurencyjne i przejrzyste, więc zawsze znasz wartość swojego kapitału z góry.

Kwoty finansowania od
5 000 – 250 000 euro

Brak ustalonego
okresu zwrotu

Automatyczne płatności dzienne,
tygodniowe lub miesięczne

Korzyści dla Twojej firmy

Płać tylko część dochodu: Wpłacaj stałą część swoich wpływów na rachunek p/account. Jeśli otrzymujesz mniejszy dochód, płacisz mniej. Tak czy inaczej, Twoja firma będzie zadowolona z inwestycji i będzie miała wystarczająco dużo pieniędzy na biznes.

Brak przeniesienia praw własności firmy. Nie wymagamy żadnego udziału we własności firmy w ramach inwestycji. Pozostajesz 100% właścicielem swojej firmy.

Nie jest wymagane żadne zabezpieczenie: Oferujemy inwestycje start-upom oraz wschodzącym małym i średnim przedsiębiorstwom. Rozumiemy, że możesz nie mieć żadnej nieruchomości do zastawienia. Nam to nie przeszkadza.

Przewidywalne koszty. Niezależnie od tego, ile czasu zajmie firmie odzyskanie inwestycji, zawsze wiadomo, jaka będzie ostateczna kwota bez nadpłaty.

Finansowanie może zaspokoić konkretne potrzeby biznesowe.

Możesz zdecydować, że ten rodzaj finansowania jest właśnie dla Ciebie. Istnieje wiele sposobów, w jakie inwestycja może pomóc w rozwoju firmy. Oto niektóre z popularnych powodów, dla których właściciele firm decydują się na współpracę z nami.

Pożyczkę krótkoterminową można wykorzystać na:

  1. Rozbudowę firmy
  2. Inwestowanie w materiały i naprawy
  3. Zatrudnienie nowych pracowników
  4. Finansowanie kampanii marketingowych

Jak to działa

Uzyskaj finansowanie

Krok 1.Zarejestruj się.

Złóż wniosek i prześlij swoje dane online.

Krok 2.Uzyskaj propozycję finansowania.

Zainwestuj w potrzeby swojej firmy.

Krok 3.Przenieś swój biznes na wyższy poziom.

Spłata poprzez udział w sprzedaży lub stałe płatności.

Pytania i Odpowiedzi: Finansowanie oparte na przychodach

Na jaki okres mogę uzyskać finansowanie?
Obliczamy tylko przewidywany okres, w którym będziesz w stanie odzyskać swoją inwestycję. Zazwyczaj jest to okres do 12 miesięcy. Ostateczny okres zwrotu będzie zależał od Ciebie i sukcesu Twojej firmy. Im wyższy dochód, tym szybciej odzyskasz zainwestowane środki.

Jaką kwotę mogę uzyskać?
Oferujemy inwestycje dla małych i średnich przedsiębiorstw. Większość klientów potrzebuje od 5 000 do 250 000 euro, w zależności od ich potrzeb i rentowności ich działalności.

Ile to kosztuje?
Prowizja może wynosić nawet od 2.5% miesięcznie. Całkowity koszt będzie się różnić w zależności od wielu czynników, w tym zakresu firmy, czasu trwania działalności oraz rocznego dochodu i przepływów pieniężnych z konta czekowego. Zwracasz inwestycję i prowizję, dopóki nie zwrócisz całej kwoty, niezależnie od czasu, jaki zajmie to Twojej firmie.

Jaka jest kwota i częstotliwość płatności?
Zawsze płacisz stałą część swoich dochodów. Proporcja płatności może się różnić w zależności od firmy i zwykle wynosi od 5% do 25% wpływów. Częstotliwość płatności jest również ustalana indywidualnie i może być dzienna, tygodniowa lub miesięczna. Staramy się oferować warunki, które pozwalają firmie zwiększyć dochody i być w stanie wygodnie zwrócić inwestycję.

Jak dokonywana jest płatność?
Klient łączy jedną z usług polecenia zapłaty ze swoim kontem bankowym. Nie musisz później śledzić swoich płatności, nasz system automatycznie obciąży Twoją płatność zgodnie z harmonogramem płatności i warunkami umowy. Jeśli polecenie zapłaty nie zostanie zrealizowane, można dokonać płatności za pośrednictwem swojego banku na nasze dane.

Minimalne wymagania do uzyskania finansowania

Sprawdźmy, jak dobrze nasz produkt odpowiada Twoim potrzebom?
Czas trwania firmy:
ponad 1 rok
Miesięczny dochód:
ponad 10 000 EUR
Biznesowe konto bankowe:
Tak
Kraj rejestracji:
Polska

Udzielamy pożyczek dla ponad 700 sektorów, ale istnieją sektory, których nie możemy obsługiwać: zobacz link do listy sektorów objętych ograniczeniami.

Uzyskaj finansowanie

Uzyskaj finansowanie
Zostaw swoje dane kontaktowe i uzyskaj bezpłatną konsultację od naszego doradcy inwestycyjnego. Skontaktujemy się z Tobą już wkrótce!