Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jakie jest oprocentowanie kredytu dla firm?
Klienci CapitalKo nie płacą żadnych odsetek od kredytu. Pobieramy tylko stałą prowizję, więc zawsze wiesz z góry, ile będziesz musiał zapłacić
Gdzie mogę zapoznać się z indywidualnymi warunkami finansowania?
Prosimy o wypełnienie wniosku na naszej stronie i wtedy będziemy mogli podesłać indywidualne warunki finansowania.
Czy mogę spłacić kredyt wcześniej? Czy jest pobierana prowizja za wcześniejszy zwrot środków?
Wcześniejsza spłata kredytu jest możliwa. Nie pobieramy żadnych prowizji, dodatkowych opłat, kar czy mandatów za wcześniejszą spłatę. Na spokojnie możesz wpłacać większą kwotę, będzie ona zaliczona do całej kwoty, którą musisz zwrócić według umowy.
Po jakim czasie od akceptacji umowy będę mógł korzystać z wypożyczanych dla firmy środków?
Będziesz mógł korzystać z wypożyczonych środków od razu jak one się pojawią na Twoim koncie! Zazwyczaj, po podpisaniu umowy środki trafiają na rachunek klienta w ciągu 24 godzin.
Jak działa kredyt dla firm?
Kredyty dla firm działają podobnie do osobistych pożyczek konsumenckich, ale są przeznaczone do finansowania różnych potrzeb biznesowych. Przykłady zastosowań mogą obejmować zakup nowego sprzętu, finansowanie ekspansji, pokrycie bieżących kosztów operacyjnych lub płacenia za nieoczekiwane wydatki.
W jaki sposób mogę uzyskać inwestycje dla firm?
Po to, by uzyskać inwestycje dla firmy, wypełnij wniosek na stronie capitalko.com wtedy wyślemy Ci naszą ofertę finansowania.
Czym jest RRSO dla kredytu firmowego?
RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, to wskaźnik używany do określenia całkowitego kosztu kredytu lub pożyczki na rok. RRSO uwzględnia nie tylko oprocentowanie nominalne, ale także wszelkie opłaty, prowizje i inne koszty związane z pożyczką. CapitalKo nie nalicza żadnych odsetek od kredytu. Pobieramy tylko prowizję stałą.
Gdzie mogę złożyć wniosek o kredyt albo inwestycje dla firmy?
Złożyć wniosek o kredyt albo inwestycje jest możliwe na stronie internetowej capitalko.com. Wejdź na stronę, kliknij przycisk “Zdobądź fundusze” i wypełnij krótką ankietę.
Czy będę musiał iść do placówki? Co będę musiał dostarczyć?
CapitalKo udziela kredytów i inwestycji online. Cały proces aplikacyjny odbywa się na stronie internetowej. Korzystając z usług kredytowania serwisu CapitalKo nie ma potrzeby iść do placówek. Musisz dostarczyć tylko wyciąg z rachunku bankowego i dokumenty, które zostały złożenie w urzędzie skarbowym w ostatnim okresie sprawozdawczym.
W jaki sposób mogę dostarczyć dokumenty dochodowe?
Dokumenty dochodowe wystarczy przesłać pod adres info@capitalko.com.
Jak mogę podpisać umowę o kredyt dla firm przez internet?
Umowa zostaje podpisana przez każdą ze stron podpisem elektronicznym.
Zostaw swoje dane kontaktowe i uzyskaj bezpłatną konsultację od naszego doradcy inwestycyjnego. Skontaktujemy się z Tobą już wkrótce!