Kredyt dla małej firmy

Wygodna i szybka pożyczka online dla małych firm

Uzyskaj finansowanie

O kredyt dla małej firmy

Pożyczka krótkoterminowa to świetna opcja dla klientów, którzy potrzebują środków na konkretne inwestycje biznesowe, takie jak rozpoczęcie nowego projektu, rozbudowa lub dokonanie większego zakupu. Pożyczka krótkoterminowa Capitalko to rodzaj pożyczki ratalnej, która oferuje ryczałtową kwotę środków, które możesz wykorzystać na swój biznes według własnego uznania. Środki znajdą się na Twoim koncie bankowym w dniu zatwierdzenia pożyczki i będziesz mógł je spłacić zgodnie z ustalonym harmonogramem spłat.

Oprocentowanie kredytu może się różnić dla klientów w zależności od takich czynników jak roczny dochód, rodzaj działalności, okres funkcjonowania firmy i wiele innych. W Capitalko oprocentowanie pożyczek jest konkurencyjne, a nasze ceny przejrzyste, więc zawsze z góry znasz wartość swojego kapitału.

Kwota dofinansowania
5 000 – 300 000 euro

Okres zwrotu
do 18 miesięcy

Automatyczne płatności dzienne, tygodniowe lub miesięczne

Korzyści dla Twojej firmy

Wcześniejsza spłata. Jeśli możesz, spłać pożyczkę wcześniej w całości i anuluj pozostałe odsetki bez żadnych kar i opłat. Wpłacaj stałą część swoich zarobków na swoje konto bankowe. Jeśli zarabiasz mniej, płacisz mniej. W każdym razie Twoja firma będzie miała komfort zwrotu inwestycji i będzie miała wystarczające środki na biznes.

Tworzenie historii kredytowej. Pomóż poprawić ocenę kredytową swojej firmy, dokonując terminowych płatności, które zgłaszamy do biura.

Lojalność Jeśli spłaciłeś poprzednią pożyczkę na czas lub wcześniej, możemy zaoferować niższą stawkę dla następnej pożyczki.

Przewidywalne stałe płatności. Płać z góry ustalone kwoty na czas, aby móc zarządzać przepływami pieniężnymi bez niespodzianek i dużych kosztów początkowych.

Finansowanie może zaspokoić Twoje specyficzne potrzeby biznesowe.

Ty decydujesz, na co zostaną przeznaczone środki. Istnieje wiele sposobów, w jakie inwestycja może pomóc w rozwoju Twojej firmy. Oto kilka popularnych powodów, dla których właściciele firm decydują się na kontakt z nami.

Dofinansowanie możesz przeznaczyć np.

  1. Rozwiń swoją firmę
  2. Inwestycje w materiały i naprawy
  3. Zatrudnianie nowych pracowników
  4. Finansowanie kampanii marketingowych

Jak to działa

Zdobądź fundusze

Krok 1.Zarejestruj się.

Złóż wniosek i podaj swoje dane online.

Krok 2.Uzyskaj ofertę finansowania.

Zainwestuj w potrzeby swojej firmy.

Krok 3.Przenieś swój biznes na wyższy poziom.

Spłacaj z udziałem w sprzedaży lub stałymi płatnościami.

Pytania i Odpowiedzi: Pożyczka krótkoterminowa

Jak długo mogę otrzymać dofinansowanie? Pożyczki udzielane są na okres od 3 do 18 miesięcy. Jeśli potrzebujesz pożyczki na kolejny okres, możesz omówić tę możliwość z naszym menedżerem po przeanalizowaniu wyników Twojej firmy.

Ile mogę otrzymać?
Oferujemy pożyczki dla małych i średnich firm. Większość klientów chce kwoty pożyczki od 5 000 do 300 000 euro, w zależności od potrzeb i okresu kredytowania.

Ile mogę otrzymać? Oferujemy pożyczki dla małych i średnich firm. Większość klientów chce kwoty pożyczki od 5 000 do 300 000 euro, w zależności od potrzeb i okresu kredytowania.

Ile to kosztuje? Stawka zaczyna się od 3% miesięcznie. Całkowity koszt pożyczki będzie się różnić w zależności od wielu czynników, w tym osobistej i biznesowej oceny kredytowej, czasu prowadzenia działalności oraz rocznego dochodu i przepływów pieniężnych.

Jaka jest wielkość i częstotliwość płatności? Pożyczka krótkoterminowa udzielana jest na określony czas zgodnie z obliczonym harmonogramem płatności. Terminy i kwoty płatności mogą być różne dla różnych pożyczkobiorców i zależą od wielu wskaźników biznesowych. Częstotliwość płatności w harmonogramie może być dzienna, tygodniowa lub miesięczna. Kwoty płatności mogą się również różnić w zależności od okresu płatności. Staramy się oferować warunki, które pozwolą firmie zwiększać przychody i być w stanie terminowo spłacać wszystkie płatności.

Jak dokonywana jest płatność? Klient podłącza do swojego konta bankowego jedną z usług obsługujących polecenie zapłaty. W przyszłości nie musisz monitorować płatności, nasz system automatycznie odpisze Twoją płatność zgodnie z harmonogramem płatności i warunkami umowy. Jeśli polecenie zapłaty nie powiedzie się, możesz zapłacić za pośrednictwem banku na nasze dane.

Minimalne wymagania do otrzymania dofinansowania:

Jak odpowiedni jest nasz produkt dla Twojej firmy?
Czas trwania firmy:
1+ rok.
Miesięczny dochód:
ponad 10 000 euro.
Firmowe konto bankowe:
Tak.
Kraj rejestracji:
Polska.

Udzielamy pożyczek ponad 700 branżom, ale są takie, których nie możemy obsłużyć: zobacz listę branż z ograniczeniami w linku.

Aplikuj przez internet

Uzyskaj finansowanie
Zostaw swoje dane kontaktowe i uzyskaj bezpłatną konsultację od naszego doradcy inwestycyjnego. Skontaktujemy się z Tobą już wkrótce!